Таг:, ,

Џеј Ло има момче кое е 17 години помладо од неа

Поранешното момче на пејачката Ријана, тајно се среќавал со Џенифер Лопез, се зборува од...

Немо момче од Струмица, проговорило пред икона на Света Гора

Според страницата „Aγιορειτικες μνημες“ („Светогорски сеќавања“), чудото се случило на...

Ова момче има неверојатни танцувачки способности (Видео)

Повеќето танчери танцуваат на нивната омилена музика следејќи ги музичките ноти, но ова...

Без криење и заобиколување: Ова е новото момче на Марјана Станојковска, а сите добро го знаете! (ФОТО)

Низ годините наназад многупати се пишувало за наводните момчиња на атрактивната ТВ...

Се сеќавате на момчето оставено да умре? – Ќе се расплачете како изгледа денес

Пред повеќе од еден месец ширум светот се појавија слики од 3 годишно момче во Нигерија кое...

ФОТО: Порасна македонскиот генијалец, Марко Чаласан стана голем фраер

Симпатичното момче кое го воодушеви светот стана вистински убавец. Марко Чаласан е...

Приказна за богатството и среќата: Нека приказната на ова момче ви биде денешна позитивна животна лекција

Вистинското богатство, како и вистинската среќа, не се мерат со материјалните работи....

12 годишно момче рачно изработува плишани играчки, а потоа ги подарува на болните дечиња

За Кампбел Ремес би помислиле дека е просечно момче, но тоа што го прави ова дете посебно е...

ФОТО: Се сеќавате на него? Се ожени палавото момче од детските хит серии „Наше Маало и Големи и Мали“

Момчето од најпознатите детски серии Наше Маало и Големи и Мали, актерот и стенд ап...

БРАВО: Потегот на ова мало момче треба да биде лекција за сите возрасни

Мајката на Дилан Дјуран, ученик од Њу Мексико мислела дека на нејзиниот син му се зголемил...

Која е причината што Принцот Џорџ постојано го облекуваат во шорцеви?!

Кралското семејство е секогаш стилски и беспрекорно облечено, а зад славниот пар Кејт и...

Мечтаеш за него 24 часа на ден? Еве како да го натераш и тој да сонува за тебе!

Мечтаете по момче кое не ви обрнува доволно внимание? Можеби е крајно време да направите...

„Реал Мадрид“ изгуби, но Марија му кажа „да“ на Иван на „Сантијаго Бернабе“

Македонецот Иван кој е голем навивач на Реал беше во Мадрид да го гледа дуелот против Еибар...

Момче допре 100 гради шетајќи низ улиците: Погледнете ги реакциите на жените!

Жените во Шпанија очигледно знаат да бидат доста изрелаксирани,либерални и да изреагираат...

Симпатичното момче од филмот „Џефи Мегвајер“ порасна и стана вистински фраер (фото)

Се сеќавате ли симпатичното момче ко се прослави во филмот „Џери Мегвајер“ во кој глумеше...

Преболете го поранешниот достоинствено

 Јасно е дека ако момчето ви раскине на непријатен начин, веројатно прво нешто што ќе во...

Типови на мажи кои никогаш нема (не треба) да бидат ваши

 Без разлика на тоа што знаете дека никогаш нема да бидете со него, не можете тоа да им го...

10 знаци кои откриваат дека сте создадени еден за друг

Голем број на жени го бараат мажот на својот живот, но ретко која е сосема сигурна дека...

Препознајте го женкарот

Женкар или Дон Хуан како сакате, обично е многу згодно момче со фини манири. Кога...

Интересно запросување: Менаџерката на ноќниот XL Club во петокот беше запросена за време на забавата

Менаџерката Весна Вранишковска која го менаџира Скопскиот летен ноќен клуб XL, во петокот...