Таг:, , , , , , , , , ,

Без шминка и екстензии, после 20 годишна кариера, пејачката го покажа своето вистинско лице

Кристина Агилера секогаш во нејзината 20 годиша кариера била со големо количество на шминка,...

Плејбој зајчиците ги рекреираат своите насловни страни 30 години подоцна

Во чест на основачот на Плејбој, Хју Марстон Хефнер, кој почина на возраст од 91, ова е...

Култниот PLAYBOY без голотија? Магазинот во поинакво, модерно издание

Култниот магазин Плејбој, чии страници десетици години беа исполнети со убави и згодни жени,...

ФОТО: Новата хрватска претседателка гола на насловна?!

Весникот Информер објави секси фотографии на жена за кои изворот тврди дека се на новата...

Фото: Cristiano Ronaldo гол на насловната на шпанскиот Вог

Иако Вог ни е познат по брендираната облека, скапиот накит, најдобро облечените селебрити,...