Таг:, , , , , , , , , , ,

Била наставничка по хемија, дала отказ и сега е милијардерка

Жонг Хуијуан предавала 10 години хемија во средно училиште. Решила да даде отказ и да се...

Оваа наставничка користи ЛЕГО коцки за децата полесно да научат математика!

ЛЕГО коцките се една од најзабавните играчки за децата, а една наставничка најде начин да ги...

Некогаш пееше „Визба стара и гитара“, денес има три различни занаети (ФОТО)

Не постои некој кој растел во времето на детскиот фестивал „Си-До“, а кој и ден денес не ја...

Најсекси наставничката- предава во 4-то одделение! (ФОТО)

На интернет се претставува како Парис Монро и поставува фотографии во тесна облека, како што...