Таг:, , , , , , ,

Зак Ефрон ѕвезда во нов трилер! (ВИДЕО)

По многубројните комедии во кои сите ние уживавме, Зак Ефрон се одлучи да направи голем...

Пред 29 години започна да се емитува омилената серија

Омилената телевизиска серија “Fuller House” за прв пат беше прикажана на овој ден пред 29...

Нетфликс достапен и во Македонија – првиот месец бесплатно – филмови и серии

Најпопуларниот видео стриминг сервис Нетфликс ги направи достапни своите услуги во над 130...