Таг:, , , , , , , , , , , , , ,

Овие факти за популарните филмови не ги знаат ниту нивните наголеми фанови!

Ако сте љубител на филмови можеби сте слушнале за следните факти поврзани со филмските...

Никол Кидман боженствена во зелен полупроѕирен фустан на доделувањето на Аритос наградите

Никол Кидман иако го прескокна црвениот килим, успеа да заблеска со својата убавина при...

Како изгледаат 5-те најубави холивудски актерки без грам фотошоп

Фотографот Питер Линдберг е еден од најпрестижните фотографи кои работел на бројни...

Каков “шамар” за Никол Кидман!

Посвоената ќерка на актерката и нејзиниот поранешен сопруг Том Круз, Бела (22), се венчала со...

Фото: Никол Кидман со жешка фотографија ја запали социјалната мрежа „Фејсбук“

Популарната холиудска актерка, Никол Кидман со жешка фотографија ја запали социјалната...

„Грејс од Монако“ на Оливер Дахан ќе го отвори 67-от Кански филмски фестивал

„Грејс од Монако“ на францускиот режисер Оливер Дахан ќе го отвори овогодинешниот Кански...