Таг:, , , , , , , ,

Среќен крај на драмата во Новата Година: 11 месечно бебе спасено по 36 часа поминати во урнатини!

На новогодишната ноќ, при експлозија на гас во рускиот град Магнитогорск се срушила зграда....

Тренд фризури за новогодишната ноќ

Одбројувањето веќе започна а се што треба да направите е да уживате во празничната...