Таг:, , , , , , , ,

Ова е најтажната реклама која ќе ја запомните и ќе ве натера да се сетите на најблиските! (ВИДЕО)

Никој не сака да ја дочека сам Новата година, а поради брзото темпо на живеење и погрешните...

“All I Want For Christmas Is You” и донесе голема заработка на Мараја Кери

Новогодишните и божиќните празници не можат да поминат без мегапопуларните музички хитови,...

Почувствувај ја новогодишната магија со Coca-Cola (ВИДЕО)

На сите ни е познато дека празничните реклами на Coca Cola го означуваат почетокот на божиќните...

Намуртена хаска која воопшто не сака божиќната фотосесија

Не сите луѓе можат да ја почувствуваат новогодишната атмосфера. Оние кои не уживаат во...

Џеј Ло и нејзиното семејство се подготвија за Божиќ

Еен од најактуелните холивудски парови, Џенифер Лопез и Алекс Родригез, оваа година беа во...

Идеи зa новогодишно украсување на домот

Крајот на годината е на прагот, а желбата за новогодишно украсување е се поголема и поголема....

Брендот “M&S” изненади со симпатична реклама (ВИДЕО)

Компаниите веќе започнаа со натпреварот за објавување на подобра и поинтересна реклама по...