Таг:, , , , , , , , , , ,

Емили Ратајковски лансираше линија на долен веш „BODY“

Емили Ратајковски, 27-годишниот модел го најави лансирањето на колекција на долен веш...

Научниците одлучиле: Ова е жената со совршени облини!

Запознајте се, оваа убава девојка се вика Кели Брук – таа е модел, актерка и сопственичка...

Мажите се согласија: Вака изгледа најпривлечното женско тело!

Иако оваа одлука се менува од маж до маж, а и вкусовите навистина се различни, сепак сакавме...

Сите зборуваат за нејзините облини, а погледнете како изгледа нејзиното лице! (ФОТО)

Сомер Реј е модел и фитнес инструкторка. Неа на социјалната мрежа Инстаграм ја пратат дури 19...

Овие 5 работи за него се многу привлечни, а вие можеби не сте ни свесни за тоа!

Кој вели дека не постои рецепт како да го привлечете вниманието од вашиот партнер на...

Емили Ратајковски со секси фотографии се збогуваше од летото! (ФОТО)

Една од најсекси жените на планетата, Емили Ратајковски, во текот на целото лето ги...

Ова се 11. познати дами со најубави природни гради во светот

Науката се обидува да го објасни овој феномен стар илјадници години, владите инвестираа...

Постои начин да изгубите килограми, но да ги задржите облините!

Ја корегиравте вашата исхрана и почнавте да вежбате за да се подготвите за летниот одмор....

Градите во преден план, но сите погледи се вперени во нешто друго! Емили ги остави фановите без здив

Една од најзгодните и најубавите манекенки во светот, Емили Ратајковски, ни овој пат не ги...

Кортни Кардашијан ни покажа како изгледа најсекси костимот за капење за ова лето (ФОТО)

На прв поглед изгледа како едноставен костим, но на друг веќе ќе сфатите дека ја издолжува...

Бела Хадид во жешко издание ужива во летните денови

Една од најубавите и најатрактивни жени на светот, манекенката Бела Хадид забележана е на...

Пожешка од летото! Рита Ора провоцира со секси фотографии од нејзиниот одмор

Рита Ора, британската пејачка со албанско потекло, повторно ги сруши социјалните мрежи со...

Ким и Кајли идентично облечени изгледаат како близначки

Во тесни хеланки и високи потпетици, само во различна боја, двете сестри гледани од страна се...

Научно докажано: Жените со големи задници се попаметни!

Жените со големи задници и широки колкови се попаметни од жените со витка линија, покажала...

Џенифер Лопез повторно доминира: Милион лајкови за неколку минути (ФОТО)

Џенифер Лопез не престанува да ги воодушевува фановите на социјалните мрежи. Овој пат...

По какви жени лудуваат Европејците, а по какви Американците?

Анкетата на сајтот Sleep Cupid, покажува какви партнерки посакуваат мажите, а какви партнери...

УСПЕШНИТЕ ПРИКАЗНИ НА МОДЕЛИТЕ СО ГОЛЕМИ ОБЛИНИ

Денеска ви претставуваме неколку убавици кои со својата волја и храброст успеале барем...

Жени зошто ја носите таа облека кога не ви стои?!

Повеќето девојки и жени се трудат да ги следат модните трендови и да експериментираат со...

Кралицата на облините во црвено разголено монокини мамеше погледи на базен

29-годишната Дафне Џој ужива на сонцето како сингл девојка откако раскина со Џејсон Деруло,...

ТОП СОВЕТИ ЗА ЖЕНИТЕ СО ОБЛИНИ: ЕВЕ НА ШТО ТРЕБА ДА ПАЗИТЕ ПРИ ИЗБОРОТ НА БИКИНИ

Секоја жена, без разлика на пополната грабда на телото, може да пронајде бикини кое ќе и стои...