Таг:, , , ,

„ПАЈАК“ СО НОВ ВИДЕО ЗАПИС ЗА ПЕСНАТА „DАRKSIDE“

Христијан Настески (Пајак), е талентирано деветнаесет годишно момче кое ни доаѓа од убавиот...

По Петровден доаѓа Павловден: Ова никако не смее да ви се случи на тој ден

Во четврток е Петровден а во петок Павловден,со кој се поврзани многу обичаи Собор на 12...

Погледнете како изгледа сината тарантула! (ВИДЕО)

Ви ја претставуваме сината тарантула. Тоа име го добила поради своите нозе кои се навистина...

По Петровден доаѓа Павловден: Еве што никако не смее да ви се случи на тој ден

По Петровден, големиот празник кој се смета за најголем по Велигден, доаѓа уште еден голем...

(ВИДЕО) Неверојатен трик: Паркирате каде сакате, а никој не ви пишува казна

Помина времето кога паркингот не беше никаков проблем. Бесплатен и достапен, дури и во...

ТИЕ НАВИСТИНА ПОСТОЈАТ: ОВА СЕ НАЈГОЛЕМИТЕ ЖИВОТНИ НА СВЕТОТ

Од најголемото куче на светот до други импозантни примероци од своите видови како коњ,...

Кој ќе ја однесе победата? Mercedes-Benz G500 против “пајакот” и чешката полиција!

Во конфликтот помеѓу “пајакот” и чешката полиција, и еден Mercedes G500, што мислите, кој...