Таг:, , , , , , , , ,

Спасете се од хаосот во домот: Трикови за брзо пакување на новогодишните украси

Дали сте и вие една од оние личности кои по раскитувањето на новогодишната елка имаат повеќе...

Видео: Спакувајте го цел плакар во еден куфер!

Секоја чест за дечково, дипли и средува подобро од која и да е домаќинка, а плус техникава му...

Видео: Сакате совршено завиткан поклон? Овој Јапонец ќе ви покаже како!

После ова видео, виткањето поклони повеќе нема да ви биде исто!...