Таг:, , ,

ВИДЕО: Знаете ли која е оваа пејачка?

Мала помош – не е Бијонсе… иако изгледа така! Пејачката го објави ова видео на...

СРЕЌА Е … да си Сандра Африка! – На настап во Црна Гора добила бакшиш од 30.000 евра

Атрактивната пејачка Сандра Африка на настап во Црна Гора добила бакшиш од 30.000 евра....

Фото: Гледачите против деколтето на Рита Ора!

Пејачката и членка на жирито на музичкото натпреварување “The Voice”, Рита Ора, гостуваше...

Ријана блесна во елегантен фустан и се извиши високо над Ким Кардашијан

Тие се двете најфотографираните жени во светот, а никогаш не пропуштаат да предизвикаат...

ВИДЕО: Струмичанецот Трајче Георгиев го воодушеви жирито на „Ѕвездичките на Пинк’’

– На стејџот немавме никој кој на англиски пее како на мајчин јазик. Добивме уште еден...

Албанска пејачка се појави гола на црвниот тепих

Лос Анџелес стана вистински моден центар во текот на доделувањето на „American Music Awards“. Додека...