Таг:, , , , , ,

Раскошна класика: Пенелопе Круз блесна во црн фустан во Париз

Славната глумица одбра непогрешлива стара модна класика која никако не излегува од мода, со...

Љубов од бајките – Пенелопе Круз и Хавиер Бардем се единствениот познат пар кој не доживеал нити еден скандал

Пенелопе Круз неодамна се појави на 76-тото издание на филмскиот фестивал во Венеција и уште...

Хавиер Бардем не знае кои се Кардашијан: Дали измислиле некоја вакцина па треба да знам кои се?

Популарниот заводник помеѓу актерите Хавиер Бардем гостувал во една емисија и со еден...

Како изгледаат 5-те најубави холивудски актерки без грам фотошоп

Фотографот Питер Линдберг е еден од најпрестижните фотографи кои работел на бројни...

Мишел Фајфер и Пенелопе Круз блеснаа на светската премиера на филмот “Murder On The Orient Express”

Во Лондон се одржа светската премиера на долго очекуваниот и озборуваниот филм адаптиран од...

Пенелопе Круз за магазинот Interview – “Не одговарам на прашања за стареењето”

Шпанската актерка Пенелопе Круз позираше за магазинот Interview и отворено одговори на бројни...

Пенелопе Круз во неодоливо издание за Vogue

Шпанската заводничка Пенелопе Круз е една од оние среќнички која со текот на годините...