Таг:, , , ,

Состојба на нови случаи на КОВИД – 19 во Македонија

Денеска Институтот за јавно здравје регистрира 17 оздравени пациенти. – Скопје 7 –...

Состојба на нови случаи на КОВИД 19 во Македонија

Денеска Институтот за јавно здравје регистрира 64 оздравени пациенти. – Скопје 17 –...

Состојба на нови случаи на КОВИД – 19 во Македонија

Денеска Институтот за јавно здравје регистрира 47 оздравени пациенти. – Скопје 9 –...

Состојба на нови заболени случаи на КОВИД – 19 во Македонија

Институтот за јавно здравје регистрира 53 оздравени пациенти од коронавирус. – Скопје 25...

Состојба на нови случаи на КОВИД – 19 во Македонија

Регистриран е 21 излекуван пациент – 16 од Скопје, 3 од Куманово и 2 од Штип, сите се лекуваа...

#ИнстаСреќа хаштаг на денот: Среќен почеток на неделата #понеделник

Повторно е понеделник. Започнете ја оваа недела со позитивно расположение, радост, среќа.  1....

#ИнстаСреќа хаштаг на денот: Понеделнички фотографии со #mondaymotivation

Од понеделник почнувам со диета. Од понеделник почнувам да вежбам. Од понеделник ќе ги...

Во понеделник не смеете да застанете на вага: Еве зошто!

Истражувањата го потврдиле тоа, а еве и зошто е така! Во текот на неколку години поминати во...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 8. АПРИЛ 2019 ГОДИНА

Овенот планира брак, Бикот ги остварува своите планови, Близнаците уживаат во слободата,...

За поубав, позабавен и повесел понеделник

Децата се најискрените живи суштества во светот… Оваа компилација на најмили дечиња нека...