Таг:, , , ,

А1 Македонија со нова припејд понуда: 10 GB за сите нови припејд корисници на А1

Компанијата А1 лансираше најатрактивна припејд понуда на пазарот, со која сите нови...

Како не треба да изгледа една тетоважа? (ГАЛЕРИЈА)

Тетоважите станаа неверојатно популарни, па секој ден се појавуваат многу нови тату...

Кога е време да дадете отказ?

Многу е тешко да се напушти работното место од повеќе причини: редовни парични придобивки,...

Изберете ги најдобрите дестинации за вашиот летен одмор со Rapsody Travel & Events Macedonia

Летната сезона полека го достигнува својот зенит. Плановите за заминување на одмор се...

Детето кое го носеше расистичкиот дуксер, доби понуда од милион долари

Рекламата на шведската компанија за облека, H&M, беше оценета како крајно расистичка и...

ВИДЕО: Шарапова запросена на меч во Турција, нејзиниот одговор ја воодушеви публиката

Руската тенисерка Марија Шарапова доби брачна понуда на ревијалниот меч во Истанбул....

„Се или нешто“: Играше по астролошки бројки и со крст осветен во Ерусалим и освои огромна сума

Оваа среда наспроти Лила во „Се или нешто“ и во битка со банкарот застана скопјанката...