Таг:, , , , , , , , , , , , ,

Дежа ву: Мадона и Брус Спрингстин на врвот, исто како во 1985-та година

Исто како и во 1985-та година, легендата Мадона и Брус Спрингстин доминираат на ранг листите за...

Пристигна трејлерот за новата епизода од „Game of Thrones“! (ВИДЕО)

„Игри на престолот“ („Game of Thrones“) е серија која руши рекорди на гледаност. Во неделата беше...

Фреди Меркјури: Геј, љубител на плавокоси манекенки, џуџиња и кокаин

Во кината ни пристигна филмот за животот на Фреди Меркјури наречен по најголемиот хит на...

Доколку ги знаете овие трикови, вашиот Инстаграм профил ќе биде многу популарен!

Социјалната мрежа Инстаграм е многу актуелен и влијателен медиум, кој освен за прикачување...

Овој турски убавец ќе го тргне Бали-Бег од тронот? На неговата убавина се восхитуваат илјадници жени

Препознатлив по долгата коса, Алп Навруз за кратко време успеа да ги освои симпатиите на...

Прекрасни комбинации со црвени чизми

Популарноста на црвените чизми од година во година расте. Доколку ви здосади да ги носите...

Има два брака зад себе: Жаде се омажи по трет пат, а вака изгледа денес (ФОТО)

Жаде од серијата Клон е популарна насекаде низ светот. Серијата беше снимена во 2001. година, а...