Таг:, , , , , , ,

Погледнете ја реакцијата на таткото кој после три ќерки, добива син! (ВИДЕО)

„Само да е живо и здраво“, овие зборови ги повторува секој родител во исчекувањето на...

Сара Мејс стана мајка, а го откри и името на својата ќерка! (ФОТО)

Познатата македонска пејачка, Сара Мејс денес го доби своето прво дете, ќерката Илина. Таа...

Трогателно: Војник го гледа раѓањето на својата ќерка на „FaceTime“

Овој војник го пуштиле дома за да присуствува на раѓањето на својата ќерка, но поради...

Неверојатно! Туристите го снимиле моментот на раѓање на слонче (ВИДЕО)

Група туристи, на своето патување во Африка, имале можност да видат како изгледа моментот...

Фото: После една недела од пораѓањето изгледа како топ модел!

Американката Саманта Буш неодамна се породи, а фотографијата која ја објави на Инстаграм е...