Таг:, , , , , , , , ,

Ќерката на Монка Белучи (14) стана модел: Погледнете како изгледа! (ФОТО)

Дева досега имавме прилика само да ја видиме на папарацо фотографиите од одморот на кој беше...

И ова е можно: Дејвид Бекам нашминкан на насловната на магазин!

Денес е речиси вообичаено да се види маж нашминкан, но Дејвид Бекам е веројатно последниот...

Уморната Џиџи изгледа неверојатно во металик топ кој и ги открива градите (ФОТО)

Животот на супермоделите знае да биде навистина исцрпувачки.  Иако се чини уморна, исцрпена...

Нова поза за сликање на Инстаграм: На жените особено им се допаѓа, а еве и зошто!

Светот на социјалните мрежи секој ден носи по некој нов тренд, а ако се суди по прикажаното...

Градите во преден план, но сите погледи се вперени во нешто друго! Емили ги остави фановите без здив

Една од најзгодните и најубавите манекенки во светот, Емили Ратајковски, ни овој пат не ги...

Професионален фотограф открива: 6 трикови со чија помош секогаш ќе изгледате убаво на фотографиите

Лесно е да испаднете убаво на „селфи“ фотографиите, но кога ве слика некој друг ретко кога...

Кога сопругот Кание ја слика Ким Кардашијан, тоа изгледа вака: Во кревет и без градник!

Ким Кардашијан и Кание Вест се венчаа пред четири години, а заедно имаат три деца. Ким...

Несовршени слики од бебиња кои изгледаат совршено слатки

Фотографирањето не е лесна работа, а особено кога станува збор за бебиња е многу тешко да се...

Како изгледаат фитнес моделите кога не позираат за Инстаграм?

Овие денови, никој не е изненаден од фотографиите коишто ги ставаат девојките со цел да го...