Таг:, , , , , , , , ,

Прада колекција пролет/лето 2019: Футуристичка женственост!

Мјуча Прада ја потврди својата репутација на дизајнер кој ги поставува трендовите со...

Џесика Частеин е новата Prada дама

Актерката Џесика Честеин е новото заштитно лице на резорт кампањата на италијанскиот бренд...

Еди Редмејн е новото заштитно лице на Прада

Оскаровецот Еди Редмејн е новото заштитно лице на машката мода на модната куќа Прада. Позади...

Оливија Вајлд го дои својот син Отис, пред објективот на магазинот Glamour

Прекрасната актерка Оливија Вајлд за септемвриското издание на магазинот Glamour, се појавува...