Таг:, , , , , , , ,

Едноставни совети како да внесете БОЖИЌНА дух во вашиот дом

Дали сте подготвени да ја внесете празничната магија во вашиот дом? Ние ви нудиме одлични...

Погледнете како познатите личности ги поминуваат божиќните празници! (ФОТО)

Познатите личности на 25. декември го прославија католичкиот Божиќ најчесто во кругот на...

Барак Обама облечен како Дедо Мраз ги изненади децата во болницата во Вашингтон

Барак Обама во улогата на Дедо Мраз се појави во државната болница во Вашингтон. На снимките...