Таг:, , , , , , ,

Колку повеќе ги прегрнувате вашите деца, толку попаметни стануваат

Ако уживате да ги прегрнувате своите деца – продолжете да го правите тоа. Еден ден ќе ви...

Спасениот кенгур не може да престане да ги прегрнува волонтерите кои му го спасиле животот

За жал луѓето честопати ја забораваат важноста на благодарноста. Тоа е најдобар начин да...

Жените родени во овие хороскопски знаци се зависнички од утрински секс

Велат дека денот ќе биде убав ако започне со убави работи, а што е поубаво од секс со...

Мажот во овој хороскопски знак е најстраствен и го прави и невозможното за жената која ја сака!

Ако вашиот партнер е роден во овој хороскопски знак, тогаш сте вистинска среќничка. Мажите...

Парадоксот на нашето време: Имаме големи куќи, мали семејства, многу дипломи, а малку знаење!

„Парадоксот на нашето време е тоа што имаме сѐ поголеми згради, но пократки живци, пошироки...

Зошто некои луѓе мразат прегратки и допири? Научниците имаат одговор

Нема ништо лошо во избегнувањето на прегратка и поради тоа не треба да се чувствувате лошо....

Ова видео ќе ви го разубави денот: Сестрички кои не можат да престанат да се гушкаат

Абигејл, Емили, Грејс и Мекејла Веб се четири идентични близначки од Канада, кои последниве...

Ова е Луби, златниот ретривер кој прегрнува луѓе на своите прошетки низ Њујорк

Кучињата со причина ја имаат добиено титулата „најдобар пријател“ на човекот. Додека...

Џастин Бибер и Селена Гомез си разменија романтични бакнежи на Јамајка

По повод свадбената церемонија на таткото на Џастин Бибер, Џереми Бибер, Џастин и Селена...

НАШЕТО БЕШЕ ТОЛКУ ГОЛЕМО, А СЕПАК УСПЕШНО СКРИЕНО

И горевме. Жарчето гореше во нас. Секогаш. И секаде. И кога бевме во туѓи прегратки. Посебно...