Таг:, , , , , , , ,

„Јас не живеам, јас преживувам“ Меган Маркл искрено проговори за својот живот во кралската палата

Во емотивно интервју, војводката од Сасекс – Меган Маркл потполно искрено проговори за...

Медиумите шпекулираат: Војвотката Меган Маркл повторно бремена по 4 месеци од породувањето?

Странски извори тврдат дека војвотката од Сасекс и принцот Хари го очекуваат своето второ...

Принцот Хари и Меган Маркл се непожелни гости – никој веќе не ги кани на гламурозни случувања

Во Велика Британија тоа се смета за особено непристојно Војвотката од Сасекс, Меган Маркл...

Досега невидени фотографии од Меган Маркл од приватната архива: Пред принцот Хари не живеела луксузно!

На четврти август војвотката од Сасекс го прослави својот триесет и осми роденден.  Меган не...

Се породи Меган Маркл, но веста сѐ уште ја кријат: Еден детал ја открил тајната!

Информацијата дека Меган Маркл го родила своето прво бебе сѐ уште се крие од јавноста, но...

Луксузниот живот на Меган Маркл: Журка во најскап хотел, ексклузивни гости, специјални подароци!

Војвотката од Сасекс одлучила во тајност да отпатува во Њујорк, но не само што не било тајно,...

Фотографија која ги преплави социјалните мрежи: Како изгледала Меган Маркл во детството?

Откако станала дел од британското кралско семејство, Меган Маркл привлекува големо...

Ова е најпребаруваната личност на „Гугл“ за 2018 година

Најпопуларниот интернет пребарувач Гугл ја објави статстиката за поимите кои најјмногу се...

Сепак не е толку добра како што изгледа? Меган го малтретира персоналот, а со Хари манипулира!

Откако е откриено дека по само шест месеци таинствената Мелиса, поранешната асистентка на...

Првиот сопруг на Меган Маркел морал да потпише „договор за бременост“, а еве и што содржел тој

Војвотката од Сасекс е една од најпознатите личности на светот. Станува збор за сопругата на...

Меган Маркл го откри полот на бебето? Сите зборуваат за оваа нејзина модна комбинација!

Војводата и војвотката од Сасекс присуствувале на свечена вечера која ја организирал...

Веќе не го крие трудничкото стомаче: Меган Маркл во блескаво издание

Меган Маркл при посетата на Сиднеј, кој е нејзина прва станица на турнејата во Австралија,...

Елегантна и убава: Меган Маркл во најсексапилното издание досега! (ФОТО)

По кратката пауза од кралските обврски која ја искористиле за одмор и летување, принцот Хари...

Меган ги реши несогласувањата помеѓу Хари и Чарлс: Познатата актерка ги згреа срцата на кралското семејство

Целата нација не го крие воодушевувањето! Имено, од моментот кога Меган Маркел се преселила...

Внуката на принцезата Дајана, Кити Спенсер, ја воодушеви јавноста на кралската свадба!

Кити Спенсер, внуката на принцезата Дајана беше дел од поканетите гости на кралската...

Елегантно, нежно, но спротивно на очекувањата: Како ги прекрши кралските правила Меган Маркл со својот стајлинг?

Иако најголемо внимание привлече венчаницата, критичарите се позанимавале и со нејзината...

Клуни, Бекамови, Опра, Елтон Џон…и уште многу ѕвезди на кралската свабда!

Денеска се одржува кралската свабда помеѓу Принцот Хари и Меган Маркл во капелата „Сент...

Двојно поскапа од онаа на Кејт Мидлтон: Откриено е колку чини венчаницата на Меган Маркл!

Со месеци се зборува за дизајнот на венчаницата на Меган Маркл, идната сопруга на принцот...

Меган Маркл изгледа прекрасно како невеста на ТВ, само еден месец од нејзината венчавка со Принцот Хари

Рејчел Зејн ќе му каже да на Мај Рос во следната епизода која ќе се емитува следната недела. ...

Срам кој Меган Маркл му го приреди на своето семејство: Нејзината сестра ја откри суровата вистина!

Секој ден се откриваат се повеќе и повеќе детали за најочекуваната свадба на годината –...