Таг:, , , , , ,

Продолжението на бајката Frozen ќе биде исполнето со многу мистерија и неочекувани пресврти

Фановите на популарната бајка на Дизни, “Frozen” нестрпливо го чекаат продолжението...

Анџелина Џоли се појави на социјалните мрежи во сосема необично изнадание!

Во тек е снимањето на новото продолжение на филмот „Maleficent“, откако имавме можност да го...

Доаѓа вториот дел на „Чувари на Галаксијата“, со возбудлив трајлер (ВИДЕО)

Од новиот трајлер за вториот дел на Чуварите на Галаксијата, може да заклучиме само дека не...