Таг:, , , , , , , , ,

Што се случува со Расел Кроу? Некогашниот заводник изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

54- годишниот актер Расел Кроу го паметиме како славниот „Гладијатор“, но факт е дека тој...

Новата љубов на Селин Дион е актерот Расел Кроу

Пред две години познатата пејачка го изгуби долгогодишниот сопруг поради тешка болест. Но,...

Расел Кроу и Том Круз ќе глумат во „Мумија“

Студиото „Јуниверзал“ има намера во својот репертоар да ги врати во живот класичните...