Таг:, , , , , , , , ,

#ИнстаСреќа: Мачки со сина крв. Ова се најскапите мачки на светот! (ФОТО)

Знаете ли кои се најубавите, а кои најскапите раси на мачки? Од некои информации (особено...

10 најубави раси на кучиња во светот

Секое куче е убаво на свој начин, а секој сопственик на куче верува дека неговото е најубаво....

СИТЕ РАСИ НА КУЧИЊА (ЗА КОИ НЕ СТЕ ЧУЛЕ)

Кучињата се најдобар пријател на човекот илјадници години, а како и со сè останато, човекот...