Таг:, , , , , ,

Никогаш не сте престари за Божиќ: Внукот ја носи својата баба на Божиќен бал

Без разлика на вашата возраст, секогаш може да се забавувате. Токму затоа, ова момче ја носи...

Прекрасна божиќна реклама со малиот Артур која ве потсетува дека треба да купувате во локалните продавници!

Бидете дете овој Божиќ! Големите компании со огромни буџети доминираат на листата за...

Божиќ не потсетува дека секогаш треба да најдеме време за најблиските: Празнична реклама за девојчето кое „купува време“

Во нашето секојдневие растргнати од обврските честопати ги занемаруваме најважните...

Празнична реклама за девојчето Ели и ирвасот Арчи која ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

Во оваа реклама од 90 секунди го следиме анимираното патување на Ели која има желба да си игра...

Верувај во љубовта, верувај во Божиќ: Не се откажувај, секогаш постои друг начин! (ВИДЕО)

Новогодишните реклами создадени во овој период од годината, традиционално воодушевваат,...

Охриѓанецот кој се прослави по своите легендарни изјави, овој пат во реклама за печки на пелети! (ВИДЕО)

Охриѓанецот чие видео стана особено популарно на социјалните мрежи, во кое раскажува за...

Како влијаат на нас рекламите за брза храна?

Рекламите се начин да се промовира брендот и тој да се доближи до купувачите. Многу често се...

Ова е најтажната реклама која ќе ја запомните и ќе ве натера да се сетите на најблиските! (ВИДЕО)

Никој не сака да ја дочека сам Новата година, а поради брзото темпо на живеење и погрешните...

Меколи Калкин на крајот на 2018 година повторно е „Сам дома“. Погледнете како изгледа денес!

„Сам дома“ претставува култен филм кој воедно е првиот синоним на новогодишните празници....

Погледнете ја новата реклама за нашиот омилен вкус веќе 66 години

Наутро или навечер, како закуска или, пак, како додаток на омилените јадења, препознатливиот...

Слатко ќе се насмеете: Се сеќавате ли на рекламата за „Застава 101“ од 70-тите? (ВИДЕО)

Ретко кој од поранешната Југославија не го возел популарниот и еден од најдолговечните...

Од што сте зависни вие? Huawei во новата реклама ни покажува што се крие зад зависноста од телефони

Huawei во новата кампања #AddictedToYou ни ја покажува реалноста зад зависноста од телефоните. Не сме...

Детето кое го носеше расистичкиот дуксер, доби понуда од милион долари

Рекламата на шведската компанија за облека, H&M, беше оценета како крајно расистичка и...

Почувствувај ја новогодишната магија со Coca-Cola (ВИДЕО)

На сите ни е познато дека празничните реклами на Coca Cola го означуваат почетокот на божиќните...

Серена Вилијамс сними реклама преку која пренесе моќна порака (ВИДЕО)

Серена Вилијамс пред неполни три месеци стана мајка. Сега, сними реклама преку која испрати...

Дошол до генијална идеја за да и помогне да го продаде автомобилот (Видео)

Да продадете кола стара 21 година е навистина тешко, но доколку сте креативни, тоа може да...

Клои Кардашијан најпосле го покажа стомакот

Откако со недели го криеше стомакот од очите на јавноста, Клои Кардаијан на својот Инстаграм...

Нова реклама за Samsung Galaxy која го исмева iPhone (ВИДЕО)

Samsung го објави новото видео на својот Youtube канал под името “Samsung Galaxy: Growing Up”, во кое го...

Кое е првото видео кое достигна милионска гледаност на Јутуб?

Ова видео во историјата на интернетот влезе како прво кое имаше милионска гледаност....