Таг:, , , , , ,

Топлите ролки се омилено модно парче оваа зима, еве зошто

Кога станува збор за нашата есенска и зимска облека, има парчиња кои ние само ги обновуваме...

Ролка – Омиленото модно парче за студените денови

Еве како да ја носите на различни начини Топла, удобна и прилагодлива во сечиј стил. Едно од...

Есента никогаш не изгледала подобро: Парче кое ќе ве топли, а изгледа и многу шик! (ФОТО)

Ролката е парче што секоја жена мора да го има во нејзината гардероба Тие се најпопуларните...

Како да носите црна ролка со стил во сите пригоди? (ФОТО)

Црната ролка дефинитивно претставува класика кога станува збор за зимските облеки....

5 црни парчиња облека кои секоја девојка треба да ги има

Кога не знаете што да облечете – слободно потпрете се на црната боја. Со неа никогаш нема...

Како да носите ролка и да изгледате шик

Ролката е дефинитивно ѕвезда на студената сезона. Таа се вклопува во секој outfit, здолниште,...

Сакате да носите ролка и да изгледате шик? Еве како тоа го прават славните тренди девојки!

Студените денови бараат и соодветна облека, а нема зошто не би изгледале тренди и шик во...