Таг:, , , , , , , , , ,

(ФОТО) Ова е најкул тренд на стилизирање панталони и сандали

Ова не е тренд за секого, но вие кои ќе се определите за него бидете сигурни дека ќе изгледате...

(ФОТО) Најубавите сандали за ова лето кои одговараат со секоја комбинација

Со нив секој стајлинг ќе изгледа шик и модерно Првите колекции за сезоната пролет/лето 2020 се...

(ФОТО) Ова лето најубавиот минималистички тренд на сандали кои сите дами ќе го обожаваат

Тие ќе одговараат со секоја комбинација, нема да посакате да облечете ништо друго! Сите со...

(ФОТО) „Ужасните“ сандали повторно главен тренд и ова лето

Трендсетерките успеаа да вратат назад на модната сцена бројни модни парчиња кои важеа за...

Се што ви е потребно за идеален стајлинг: Летно парче облека кое може да се носи на безброј начини

Ова е парчето облека кое ќе го обележи летото. Белата боја е идеална за сите прилики, особено...

Еспадрилите повторно се хит ова лето!

Шпанците обожаваат да истакнат дека еспадрилите се посебен вид на обувки за нив бидејќи...

Голи сандали: Ова е најголемиот моден тренд за ова лето! (ФОТО)

Британскиот Вог веќе ги нарекува најголем тренд за летото 2019. кога станува збор за обувки....

Доаѓа лето: Подгответе ги стапалата за сандали!

Кога зборуваме за грижата за телото, слободно можеме да кажеме дека стапалата се...

Овие сандали ќе ја одбележат пролетта: Идеални за топлите денови кои следуваат!

Пролетта е пред вратите, а ние одвај ги чекаме првитее зраци сонце за да ги спакуваме своите...

Ова се најпопуларните сандали на Инстаграм! (Фото)

Сите модни блогерки полудеа по овој модел сандали. Доаѓаат со потпис на шпанскиот бренд...

Ова се најубавите сандали на платформа за оваа сезона

Сандалите на полна пета секоја пролет се актуелни, а моделите од ова сезона потполно...

+20 модели на сандали со кои ќе бидете шик оваа пролет

Доколку топлите денови ве натераа да се запрашате што ќе се носи овие пролет и лето на...

Направете интересни дизајни на старите апостолки (ВИДЕО)

Старите апостолки и сандали украсете ги сами за да уникатен и креативен изглед ова лето.  Не...

Сон на секоја жена: Погледнете како изгледаат новите сандали со три различни потпетици (видео)

Mime et moi се сандали на истоимениот германски стартап, коишто одат со три потпетици со различна...

Овие сандали ќе го обележат летото. Рачно изработени, удобни и уникатни!

Доколку сакате да излезете од секојдневниот шаблон, сакате да биде различни, уникатни а...

Тренд: Гладијаторки

Овој пар сандали е во центарот на вниманието веќе неколку лета со ред и воошто не се...

Како да се облечете за на работа кога температурата е +30

Прикладното облекување за на работа во текот на пролетните и летните месеци кога...

Модели на сандали кои ќе ги носиме ова лето

Денес ви претставуваме сандали кои се неверојатно атрактивни, тренди и кои ги носат жени кои...

Ослободете се од грубите петици со помош на лимон

Со доаѓањето на топло време, следи и разголување на стапалата. Зимата, тесните чевли и...

Пролетни комбинации за во канцеларија

Пролетта сама по себе асоцира на забава, разиграност, будење додека пак работата означува...