Таг:, , , , , , ,

DAVID GARRETT за прв пат со својата crossover програма во Македонија

DAVID GARRETT, со неговиот албум UNLIMITED-GREATEST HITS-LIVE, објавува нова светска турнеја за заедно со...

Искористете ја наклонетоста на ѕвездите: Од 13. септември на овие 3 знаци сѐ ќе им оди од рака!

Доаѓа до период кога ќе можете да кажете дека сѐ ви оди од рака доколку сте родени во некој од...

Три хороскопски знаци за кои септември ќе биде многу тежок

Септември ќе им донесе многу проблеми на следниве знаци од Зодијакот.. Овие знаци во...

Следи период на големи промени, тврдат астролозите: Обрнете внимание на следните датуми во септември!

Септември е одличен месец за нови успеси и за сумирање на одредени резултати. Меѓутоа,...

5 причини да го изговорите судбоносното „ДА“ во септември!

Септември е вистинскиот месец за вашиот голем ден, а еве и зошто!   View this post on Instagram   A post...

СРЕЌЕН МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП ЗА СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА

Близнаците не веруваат во пријателствата со спротивниот пол, Вагата има одлична...

Најдобрите дестинации за патување во септември

Планирате да патувате во септември, но не знаете каде? Овие се најпопуларните дестинации во...

4 хороскопски знаци за кои септември ке биде успешен: Возбуда и позитивна промена

Од 30 август 2019 година, Младата Месечина ќе ни помегне да ги разбереме целосно нашите страсти...

Летување во септември: 6 предности доколку го изберете овој месец за годишниот одмор

Летувањето во септември е вистински благодет, особено од финансиски аспект. Во последно...

Од денес официјално започнува летото. Денот е најдолг, а ноќта најкратка!

Иако високите температури веќе го најавија, денес е официјалниот датум кој се смета за...

BACK TO SCHOOL акција во Нептун – Големи попусти на лаптопи, смартфони и таблети!

“BACK TO SCHOOL” акција во Нептун! Од 03-24 септември големи попусти на лаптопи, смартфони, таблети и...

Љубезни, шармантни, уживаат во патувања и храна: Ова се особините на луѓето родени во септември

На луѓето родени во септември позната им е моќта на зборовите, тие се многу добри говорници и...

Вино Скоп 2017: Покрај вечерната програма, збогатен и со „After work” забави и викенд матине

Овогодинешниот Вино Скоп ќе се одржи од 20-ти до 24-ти септември, а за посетителите...

7 квалитети на луѓето родени во септември

Септември или Гроздобер е деветиот месец во годината според Грегоријанскиот календар и...