Таг:, , , , , ,

По 10 синови, оваа жена конечно станала мајка на ќеркичка! (ФОТО)

Оваа мајка од Британија, е првата жена која родила 10 момчиња едно по друго. Сите мислеле дека...

Анџелина Џоли во елегантно издание на прошетка со својот син Пакс (14)

Познатата актерка во неделата е фотографирана на прошетка со својот син Пакс (14), ручајќи во...

Ќерката на Бекам за роденден доби пони од 8.000 евра, а нејзините родители повеќе не живеат заедно

Во последно време се почесто се слушаат гласини за љубовните проблеми помеѓу Викторија и...

Дејвид Бекам има преку 50 тетоважи, а ова е нивното значење!

Дејвид Бекам освен по своите успеси на професионално поле, познат е и по впечатливиот стил...

Неверојатно: Го добиле 14-тиот син по ред и му дале совршено име!

Катери и Џеј Швандт од Мичиген (САД) имаа 13 синови. Неодамна дојде нивното 14-то дете на свет-...

Поради овие причини врската помеѓу мајките и синовите е многу важна

Иако многумина сметаат дека врската помеѓу синовите и мајките не треба да биде премногу...

Сам направил пат долг 8 километри за да го посетуваат синовите. (ВИДЕО)

Индија: Јаландар живее во село кое е оддалечено 10 километри од училиштето во кое учат...

Како татковците ги учеле нивните синови да ги почитуваат жените во минатото?

Во денешно време честопати се вели дека вистинските џентлмени „изумреле“. Жените се...