Таг:, , , , , ,

Леонардо ДиКаприо не сака да излегува со девојки постари од 25 години

Леондардо ДиКаприо е еден од најпознатите и најпосакуваните ергени на денешницата. Уште...

Канје Вест на Валентајн објави преку 50 фотогорафии од најиконските парови според него

Канје го искористи денот на вљубените, па кога главна тема на 14-ти февруари беше љубовта, тој...