Таг:, , , , , , , ,

Што прават најмалите кога никој не ги гледа? (ФОТО)

Децата се најкреативни кога не се набљудувани од страна на возрасните. Тогаш успеваат да ги...

10 навики на луѓето кои никогаш не се под стрес

Стресот е главниот виновник за многу хронични болести, мигрена, несоница, срцеви заболувања,...

Ivana Stand Up ќе ве насмее на тема „Трендовите на социјалните мрежи“ во првата епизода на нејзиниот канал! (ВИДЕО)

Во првата епизода на каналот на Ivana Stand Up, таа зборува за трендовите на социјалните мрежи,...

Позитива на денот: Татко и ќерка пеат пред огледалото во бањата (ВИДЕО)

Ова е најинтересното видео кое ќе го видите денес на интернет. Татко и ќерка го изведуваат...

Мајмун кој мие садови? Да, и тоа е возможно! (ВИДЕО)

Кој не би посакал вакво домашно милениче кое ќе ја врши работата околу садовите. Не само што...

Нови фотографии од жената која ги имитира познатите личности на хумористичен начин

Австралиската комичарка Селест Барбер се „прослави“ во 2015. година благодарение на своите...

Досега не сте виделе вакво скокање во базен. Ова видео ќе ве насмее до солзи!

Базенот претставува еден од најдобрите решенија за да се издржат летните горештини. Мајката...

Компилација од хумористични видеа кои ќе ве насмеат до солзи!

Иако сите ги сакаме комедиите и секој вид на хумор, понекогаш спонтаните хумористични...

Спонтани фотографии сликани во вистинсиот момент кои ќе ве насмеат

Ова се поинакви фотографии, кои се сликани во вистинскиот момент за да ве насмеат до солзи....

Мислите дека сте тврдоглави? Погледнете ги овие двајца патници во автобус како се препираат кои искрено ќе ве насмеат (ВИДЕО)

Превозот во градските автобуси знае да биде навистина напорен, особено доколку во автобусот...

Овие кучиња муабетат со луѓето и дефинитивно ќе ве насмеат (ВИДЕО)

Кој чувал куче или пак често бил опкружен со кучиња знае дека често кучињата ги разбираат...

Што се случува кога четири бебиња се смеат во исто време? Среќа на денот!

Има ли нешто послатко од бебешката смеа? Дефинитивно тоа се овие четири бебиња, кои веднаш...

Среќа на денот: Слатки животни кои се лекот за лош ден

Животни + смеа е одличен рецепт за подобрување на расположението во текот на денот. 

Што секојдневното однесување кажува за психичкото здравје на луѓето?

Психичкото здравје кај луѓето можеби е најважно, бидејќи влошеното психичко здравје може да...

17 пати кога Робин Вилијамс не насмеа до солзи

Смртта на оваа легенда го натажи сиот свет, многумина уживаа во неговите улоги и многумина...

Видео: Еј дечко, ти падна главата!

Да се насмееме… :) https://www.youtube.com/watch?v=MC5280mlbCk