Таг:, , , , , , , , , , , , , , ,

Би требало да бидат смешни, но не се: Зошто луѓето се плашат од кловнови?

Наместо да не забавуваат, кловновите со текот на времето, веројатно поради злите ликови во...

Смешни „изгубено и пронајдено“ постери од домашни миленици

Сигурно многу пати сте виделе постер за изгубено куче или маче низ улиците на градот, а...

Слатки и смешни хрчаци кои ќе ве насмеат (ВИДЕО)

Слатки и смешни хрчаци за почеток на денот, сигурно ќе ве насмеат и вас.

Погледнете ги овие смешни, но забранети реклами (ВИДЕО)

Смешни, но забранети. Тоа би бил описот на оваа комплиација од реклами кои излегоа во 2016...