Чек дис аут
Search

Таг:, , , , , , , ,

Џо Џонас и Софи Тарнер станаа родители! Му посакаа добредојде на своето прво дете заедно

Еден од популарните парови во Hollywood, Џо Џонас и Софи Тарнер споделија прекрасни вести со...

(ФОТО) Ѕвездата од серијата “Game of Thrones” – Софи Тарнер го покажа трудничкото стомаче на прошетка со сопругот Џо Џонас

Софи Тарнер ги изненади своите фанови покажувајќи го трудничкото стомаче за време на...

Софи Тарнер (Санса Старк) од „Игра на тронови“ (Game of thrones) ја раскажа битката со депресијата

Санса Старк, односно Софи Тарнер, актерката од серијата „Игри на тронови“ („Game of Thrones“)...