Таг:, , , , , , , ,

Јас сум ѝ партнер на мојата жена, а не гостин кој само спие и јаде

За него е сосема нормално да ги врши сите домашни работи. Писмото на овој маж е преполно со...

Мир во куќата: За да не поминува многу време надвор од домот, жената му изградила кафеана во домот

Пол Тапер, британски инженер од Давон, отсекогаш по работата и за викенд многу време...

6 особини што силните и независни жени ги сакаат кај својот маж

Силните и самозадоволни жени секогаш ги ставаат своите вредности и квалитети на прво место,...

Мажите почесто се одлучуваат за развод: Ова е причина број 1!

Нормите во која сопругот е главен „хранител“ на семејството сè уште е екстремно длабоко...

СО ОВАКОВ ЧОВЕК НЕ ПЛАНИРАЈТЕ ОЗБИЛНА ВРСКА: 4 карактерни црти кои го издаваат непоправливиот ЗАВОДНИК!

Овие четири карактерни црти откриваат дека станува збор за заводник на кој ќе му биде многу...

Ова е најплодната жена во светот која до 36 години има родено 44 деца

Како резултат на ретка состојба, најплодната жена во светот родила 44 деца, сите до 36-годишна...

Психолозите откриваат: 4 работи што докажуваат дека вашиот сопруг повеќе не е заљубен во вас

Психологот Ана Василенко е убедена дека специфичното однесување на мажите преставува...

5 знаци дека поранешното момче сака да ви се врати

Пред да ги откриеме 5-те знаци дека поранешното момче сака да ви се врати, треба да знаете...

Прељуба: 3 најчести грешки што ги прави мажот за жената да го изневери!

За жената да ве изневери без грижа на совест, да побегне со својот љубовник, доволно е само да...

Бијонсе врти нов лист и се откажува од ригорозните диети

Вишокот килограми се проблем со кој се соочуваат многу жени. Некои се обидуваат да ги...

Прирачник за сопруги од 1955. година: 5 неверојатни совети за среќен брачен живот!

Пред 64 години, поточно во 1955. година е создаден прирачникот за жени под називот „Домашна...

Пред камерите на сопругата и признал дека ја изневерил со 341 жена. Погледнете ја нејзината реакција! (ВИДЕО)

Џејсон Максиел, поранешен НБА кошаркар, пред камерите признал дека својата сопруга Бренди,...

Емотивна средба: По 14 години ќерката на Хајди Клум го запозна биолошкиот татко

Ќерката на некогашниот супермодел емотивно реагирала на средбата со биолошкиот татко,...

Викторија Бекам објави фотографии од семејството на одморот во Црна Гора (ФОТО)

Модната икона Викторија Бекам ужива на Свети Стефан со сопругот, славниот фудбалер Дејвид...

Прекрасната Каролина Гочева и ова лето го минува на Миконос со сопругот

Како и минатите годин така и оваа, Каролина Гочева го поминува летото на Миконос.    Always windy...

СЕ ПОРОДИ ЕВА ЛОНГОРИЈА

43-годишната актерка и нејзиниот сопруг Хозе Пепе Бастон му посакаа добредојде на синот, кој...

Веќе не се кријат: Поранешниот сопруг на Џенифер Анистон во врска со нејзината пријателка

Иако медиумите прво шпекулираа дека поранешниот сопруг на Џенифер Анистен, 46-годишниот...

Амал се жалеше дека е иритантно, Хари сакаше да пие: Читач од усни ги откри сите детали од свадбата на годината

Иако невестата Меган Маркл навистина беше сама, единствено нејзината мајка дојде на...

Ова е куќата на Емили Ратајковски која чини 2 милиони долари!

Емили Ратајковски неодамна со својот маж одвои 2 милиони долари за оваа модерна вила во Лос...

Шокантна одбрана на сопругот на Наташа Беквалац откако е обвинет дека ја претепа (ВИДЕО)

Лука Лазукиќ, против кого е поднесена кривична пријава поради претепување на својата...