Таг:, , , , , , , ,

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 2О. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

На Стрелецот му е потребно трпение, Шкорпијата денес ќе ја запознае сродната душа, Бикот ќе...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 19. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Девицата има неочекувани новости, Вагата е многу мотивирана, Бикот ужива во промените,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 18. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Рибите се чувствуваат добро, Лавот ужива во вниманието кое го добива, Бикот се двоуми. ОВЕН...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 17. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Близнаците се нестабилни на љубовно поле, Ракот има нови деловни можности, Вагата е...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 14. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

За Близнаците не е поволен ден за нов почеток на деловно поле, Вагата е многу сталожена,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 13. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Јарецот е задоволен, Вагата е полна со енергија, Водолијата е романтична. ОВЕН Свртете се кон...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 12. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Водолијата пати по личност од минатото, Рибите се многу уморни, Бикот чувствува тензија на...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 11. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Лавот мора да ја контролира суетата, Шкорпијата ужива во позитивната атмосфера на работа,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 10. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Близнаците ќе имаат проблем на работа, Девицата денес ќе доминира, Ракот е посветен на...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 7. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Близнаците може да очекуваат можност за напредување, Шкорпијата не е доволно концентрирана,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 6. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Биковите ги очекува интересен ден, Лавот нема доволно трпение, Јарецот има недоразбирања со...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 5. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Бикот чувствува притисок од сите страни, Стрелецот има проблеми со комуникацијата, Девицата...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 4. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Стрелецот го очекуваат нови изненадувања на деловно поле, Ракот е незадоволен, пред Рибите...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 3. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Ракот е склон кон менување на расположението, Вагата ќе ги одложи промените на работното...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 31. МАЈ 2019 ГОДИНА

Овенот ќе запознае нова личност, Близнаците се заљубени, Ракот се сомнева, Вагата ужива,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 30. МАЈ 2019 ГОДИНА

Овенот го притискаат работните обврски, Близнаците имаат потреба за нова врска, Вагата се...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 29. МАЈ 2019 ГОДИНА

Овенот го чека поволен ден, Бикот има проблем со имунитетот, на Лавот му е потребен одмор,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 28. МАЈ 2019 ГОДИНА

Овенот посакува нова љубов, Ракот треба да поведе сметка за бубрезите, Вагата е незадоволна....

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 27. МАЈ 2019 ГОДИНА

Ракот ужива во љубовта, Близнаците имаат проблем со здравјето, Стрелецот е активен,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 24. МАЈ 2019 ГОДИНА

Овенот е подготвен за важни одлуки, Вагата е успешна на работното место, Близнаците се...