Таг:, , , , , , , ,

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 23. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Овенот треба да води сметка за својата исхрана, Девицата ја чека подобра заработка,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 22. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Бикот е расположен, Близнаците ќе ги остварат своите деловни цели, Шкорпијата флертува, на...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 19. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

На Овенот му е преку глава да слуша туѓи лаги, Близнаците се хронично уморни, на Лавот му е...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 18. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Бикот е посветен на работата, Ракот го чека интересно познанство, Шкорпијата е подготвена за...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 17. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Бикот има нови идеи, Близнаците не можат да најдат партнер за врска, Ракот го очекуваат...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 16. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Близнаците се задоволни со работата, на Бикот му недостасува комуникација со партнерот,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 15. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Близнаците имаат проблем со главоболка, Вагата става крај на проблемите, Бикот има минлива...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 12. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Овенот има одлично здравје, Бикот повеќе да се одмара, Вага сака нова љубов, Водолијата ќе...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 11. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Овенот да избегнува пороци, Близнаците носат важни деловни одлуки, Лавот е загрижен, Рибите...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 10. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Овенот ги крие емоциите, Близнаците имаат кавги со партнерот, Лавот има проблем со...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 9. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Бикот се чувствува добро, Девицата е незадоволна, Шкорпијата ги решава проблемите, Рибите да...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 8. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Бикот ќе добие нови деловни идеи, Девицата има шанси за зголемување на заработката, Вагата...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА (6-7 ЈУЛИ 2019 ГОДИНА)

Лавот е задоволен со ситуацијата на работа, Шкорпијата ја очекува интересна средба, Вагата е...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 5. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Водолијата може да се посвети на својата љубов, Вагата мора да внимава на алергии, Лавот...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 4. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Овенот е чувствителен, Близнаците размислуваат за поранешната љубов, Девицата е пред...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 3. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Стрелецот има проблеми со финансиите, Бикот чувствува драстични промени во љубовта, Овенот...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 2. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Овенот има многу обврски, Девицата очекува прилив на пари, Стрелецот ќе има проблеми на...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 1. ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Бикот се чувствува добро, Ракот го очекува недоразбирање со колегите, Лавот ќе има напорен...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 28. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Бикот има вишок енергија, Ракот е вреден, Вагата ја очекува можност за подобра заработка,...

СРЕЌЕН ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 27. ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Бикот ќе има среќа во љубовта, Шкорпијата треба да ја послуша својата интуиција, Стрелецот...