Таг:, , , , , ,

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 9-10 НОЕМВРИ 2019 ГОДИНА

Близнаците ги очекуваат недоразбирања со партнерот, Овенот има напорен викенд, на Девицата...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП (02-03 НОЕМВРИ 2019 ГОДИНА)

Ракот го очекуваат проблеми на финансиско поле, Стрелецот размислува за прекинување на...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 26-27 ОКТОМВРИ 2019 ГОДИНА

Овенот флертува, Лавот го очекуваат промени на љубовно поле, Јарецот треба да посети...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 19-20 ОКТОМВРИ 2019 ГОДИНА

Бикот има проблеми со нискиот притисок, Ракот е добро расположен, Шкорпијата има добар...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 12-13 ОКТОМВРИ 2019 ГОДИНА

Овенот е емотивно незадоволен, Вагата нема дилеми за своите чувства, среќата е на страната...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 5-6 ОКТОМВРИ 2019 ГОДИНА

Бикот се чувствува добро, Близнаците ги очекуваат промени, Ракот е нервозен, Водолијата се...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 28-29 СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА

Бикот ќе запознае нова личност, на Стрелецот му е потребен одмор, Рибите ги очекува...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 21-22 СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА

Девицата подобро да нема работни активности овој викенд, Вагата е среќна во љубовта,...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 14-15 СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА

Овенот го очекуваат промени на работа, Бикот флертува, Близнаците се незадоволни, Девицата е...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 7 – 8 СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА

Овенот ќе има мирен викенд, Лавот го чека интересна љубовна средба, Шкорпијата има можност...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 31. АВГУСТ – 1 СЕПТЕМВРИ 2019 ГОДИНА

Овенот не умее да покаже емоции, Девицата има мали проблеми со партнерот, Шкорпијата планира...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 24-25 АВГУСТ 2019 ГОДИНА

Близнаците ќе запознаат личност која ќе им го привлече вниманието, Ракот е подготвен да му...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 17-18 АВГУСТ 2019 ГОДИНА

Овенот е фрустриран, Близнаците треба да се опуштат, Девицата има превисоки очекувања. ОВЕН...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 10-11. АВГУСТ 2019 ГОДИНА

Близнаците имаат многу обврски, Бикот ќе слушне нови вести, Јарецот има поволен викенд за...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА (27-28 ЈУЛИ 2019 ГОДИНА)

Овенот е позитивен, Вагата сака да биде сама, Стрелецот е сконцентриран на работата, Рибите...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 20-21 ЈУЛИ 2019 ГОДИНА

Овенот мора да се опушти, Девицата е демотивирана, Шкорпијата е подготвена на ризик, Рибите...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА (13 И 14 ЈУЛИ 2019 ГОДИНА)

Овенот го очекува средба со саканата личност, Бикот има одличен период на деловно поле,...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП ЗА 29-30 ЈУНИ 2019 ГОДИНА

Бикот може да очекува авантура, Ракот го очекува поволен викенд за нови деловни соработки,...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП (22-23 ЈУНИ 2019 ГОДИНА)

Лавот дава сѐ од себе, Шкорпијата пати од главоболка, Ракот конечно ужива на работа, Вагата...

СРЕЌЕН ВИКЕНД ХОРОСКОП (15-16 ЈУНИ 2019 ГОДИНА)

Овенот е несигурен, Лавот го очекува нова љубов, Водолијата треба мудро да ја избере...