Таг:, , , , , , , , ,

Ким Кардашијан ги ископирала СИТЕ изданија на Наоми Кемпбел од 90-тите. На која и стојат подобро? (ФОТО)

Изгледа дека познатата старлета повеќе нема идеи, па решила да побара инспирација во стилот...

Ким Кардашијан јавно призна дека консумирала дрога! Погледнете во кои ситуации!

Најпознатата ријалити ѕвезда Ким Кардашијан прв пат јавно признала дека како млада уживала...

Ким Крадашијан повторно во центарот на вниманието поради оваа секси фотографија! (ФОТО)

Старлетата Ким Кардашијан секојдневно ги воодушевува мажите со своите разголени...

Ким Кардашијан во сребрено бикини изгледа неверојатно секси! (ФОТО)

Откако ја доведе својата линија до совршенство, Ким Кардашијан постојано ги воодушевува...

Повторно покажала со што располага: Ким Кардашијан доминира со своите облини!

Ким Кардашијан Вест повторно објавила разголена фотографија, потсетувајќи ги...

Стави крај на шпекулациите: Ким Кардашијан напиша порака која ги воодушеви своите фанови!

Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, веќе неколку години е во среќен брак со...

Денес е најпознатата старлета на светот, а вака изгледала на 17 години!

Најпознатата старлета Ким Кардашијан (37) денес е симбол за сексапил, а некогаш била...

Во еден ден направила 9 естетски операции за да личи на Ким Кардашиан. Погледнете како изгледа сега!

Хирургот ми го намали носот, потоа ми ги извади филерите од образите и го реконструираше...

КИМ ПОЗИРАШЕ ГОЛА, НО НИКОЈ НЕ ГЛЕДАШЕ ВО НЕЈЗИНИТЕ ГРАДИ: ОВАА ФОТОГРАФИЈА ГО ЗБУНИ ЦЕЛИОТ СВЕТ!

Ким Кардашиан објави нова фотографија од Јапонија, а нејзините следбеници беа целосно...

Потрошила 260.000 евра на пластични операции, а на задникот 16.000 евра. Сега се плаши да не и експлодира!

Стар Делгуидис од својата осумнаесетта година започнала со пластични операции бидејќи...

Што прават Ким и Канје кога мислат дека никој не ги гледа?

Пред камерите на доделувањето на “VMA” наградите, Ким Кардашијан и Канје Вест разменија...

Еве што морала да направи Ким за да биде секси “милфица”!

Најпознатата старлета во светот е една од згодните мајки кои се појавија во новиот спот на...

Видео: Српска идна старлета одговара на тешки прашања

Девојката се вика Дијана, но позната е како Сандра Медуза (!?) и сака да стане првата старлета...

Старлетата ја сликаше интимата и ги полуде фановите на Инстаграм

Британската ријалити ѕвезда Шарлот Крозби откако изгуби 17 килограми, не престанува да се...

Ќерката на Ким носи бунда од 3,500 долари!

Старлетата Ким Кардашијан (35) на шопинг троши околу 30.000 долари неделно, а исто толку вложува...

Каков пресврт: „Престанете да ме нарекувате старлета, јас сум академски граѓанин”

Најпознатата српска старлета го најавила своето заминување „во пензија“. Нема веќе...

Старлетата сака да им помогне на неискусните девојки: Ова се најдобрите секс совети на Амбер Роуз

Амбер Роуз е старлета, поранешна стриптизерка и девојка на раперот Канје Вест која неодамна...

ФОТО: Тоа го може само Маца Дискреција…

Сега веќе добро познатата старлета Маца Дискреција ги почести своите цимери во шоуто...

САМО ЗА 18+: Маца Дискреција сосема гола на солариум (ФОТО)

Маца провоцира на социјалните мрежи повторно.   Старлетата Маца Дискреција не мирува....