Таг:, , , , , , , , , ,

На промоцијата на својата книга Мишел Обама се појави во никогаш попровокативно издание!

Поранешната прва дама се појави во неочекувано издание на промоцијата на својата книга...

3 генијални парчиња облека кои визуелно ги смалуваат колковите

Многу жени се чувствуваат несигурно поради своите колкови и се обидуваат да ги прикријат со...

Заборавете на бојата: Ги завиткала јајцата во свила, ги сварила и добила нешто што сите ги оставило без здив (Видео)

Се ближи Велигден и бојадисување на јајца. За да добиете јајца кои сите ќе ги остават без...

Неверојатен трик за бојадисување на јајца со помош на свила

Таа започнува со виткање на јајцата во свила. Крајниот резултат е неверојатен! Потребни ви...

Rihanna, Iman и Naomi Campbell совршено го претставуваат луксузниот бренд Balmain

Rihanna, Iman и Naomi Campbell облечени во уникатниот Balmain позираат за магазинот “W”. Прекрасните...