Таг:, , , , ,

Како да бидете „утринска птица“ и да ги надминете препреките кои ве спречуваат да станувате рано

Дали посакувате да сте ранобудник? Да можете да станете од кревет во 5 часто наутро без...

10 најпознати изјави на Џенифер Лопез кои ќе ве мотивираат

Одважна, борец и полна со љубов, Џенифер Лопез е жена чии изјави ќе ги цитираме уште многу...

Најпознатите цитати од Сексот и градот по повод 20 годишнината од прикажување на серијата

Пред повеќе од 20 години Дарен Стар се подготвувал да одржи аудиција за карактерите на четири...

Конечно е решено, ќе ги има или не: Еве што ќе се случи со „Ѕвездите на Гранд“!

Водечките луѓе на „Гранд продукција“ по низата натегања, одлагања, разговори и...

Ване Маркоски откри што се случува со „Ѕвездите на Гранд“ и која е причината зошто не се емитуваше!

И додека главните луѓе во „Ѕвездите на Гранд“ се уште не се огласуваат по прашањето на која...

ВИДЕО: Сега изгледа ОДЛИЧНО, но како изгледаше Лила пред 7 години?

Водителката на најгледаното квиз шоу Лила Стојановска изгледа толку добро, што забораваме...

Објаснување за вистинскиот непријател во Игра на Троновите (ВИДЕО)

Сите оние кои ја следат најпопуларната серија во моментов, Игра на Троновите, веќе добро...

Што правеа водителите од Утринска на Телма со Среќа маички?

Што е среќа? За нас среќа е кога ги гледаш највеселите телевизиски водители, облечени во...

10 незаборавени ТВ моменти (ВИДЕО)

Телевизијата е тука да не информира, да не занимава, да не насмее, но ова се едни од...

Се сеќавате на Мали од „Наше маало“? Денеска изгледа вака! (фото)

Детската серија „Наше маало“ беше омилена кај младата популација во времето кога се даваше...

Погледнете ги овие смешни, но забранети реклами (ВИДЕО)

Смешни, но забранети. Тоа би бил описот на оваа комплиација од реклами кои излегоа во 2016...

Заборавила дека седи на стаклена маса, па го открила меѓуножјето

Несекојдневен гаф се случил за време на емитувањето на дневникот на италијанската...

Принц од соништата: Погледнете како изгледа во приватноста Џемал од „Убавата селанка“!

Турската серија „Убавата селанка“ од неодамна почна да се емитува на телевизија Сител и за...

ВИДЕО: Албанска водителка со разголени гради чита вести

Албанската телевизија „Zajrr“ најде необиен начин да го привлече вниманието на гледачите, со...

Видео: Додека гостинот зборуваше за орален секс водиделката се ”згази” од смеа

Водителка во една турска телевизија прснала од смеа кога при разговор со угледен исламски...

Видео: И ја смени програмата на телевизија, па погледнете што му се случи …

Девојката си гледаше телевизија додека нејзиното момче ја закачаше, ја бакнуваше,...

ПОЛУДЕА ПАРОВИ: Погледнете како изгледаше нивната “СЕКС” забава … (Видео 18+)

Ова таканаречено реално шоу на срамот, дефинивно не е за на телевизија. Погледнете ја...

БЕСПЛАТНО СМЕЕЊЕ: Не пропуштајте да гледате Златна бубамара на популарноста вечерва во 20:00 на Канал5 телевизија

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ВЕЧЕРВА: Златна бубамара на популарноста во 20:00 на Канал5 телевизија

Видео: Симулирале секс среде емисија

„Врзување за почетници“ е името на сегментот од емисијата „This Morning“ на британската ITV...

ФОТО: Овие секси новинарки се „смрт“ за спортистите!

Млади, убави, паметни и фатални за фудбалерите! ТВ водителките се меѓу оние кои најлесно...