Таг:, , , , , , , , ,

Ќерка напишала писмо до починатиот татко: Добила одговор кој не го очекувала!

Ешлин Марачино секоја година пишувала писмо на балон за нејзиниот починат татко и го...

Тинејџерка помага при спречувањето на самоубиства лепејќи мотивациски пораки

Пејџ Хантер е 18. годишна девојка од Англија, која оди на училиште, а во слободно време работи...

Денес е најпознатата старлета на светот, а вака изгледала на 17 години!

Најпознатата старлета Ким Кардашијан (37) денес е симбол за сексапил, а некогаш била...

Се сеќавате ли на најубавото девојче во светот? Еве како изгледа денес! (ФОТО)

Тилен Блондо имаше само 10 години кога се појави во парискиот „Vogue” нашминкана и со високи...

Ќе ви го скрши срцето: Фотографија од тинејџерка со аутизам на чиј роденден не отиде ниту еден поканет

Никој не сака роденденот да го помине сам. Фотографија од тинејџерка со аутизам, на чиј...

ФОТО: Од слатко девојче, Ања Ветерова прерасна во вистинска убавица

На музичката сцена застана на своја четиригодишна возраст, ја претставуваше Македонија на...