Таг:, , , , , , ,

(ФОТО) Моника Белучи блесна во полн сјај во чипкана тоалета на филмскиот фестивал Таормина

Моника Белучи ги украде сите погледи на филмскиот фестивал Таормина во придружба на...

(ФОТО) Кралски раскош: Војвотката Кетрин божествена во сина тоалета на прием во Бакингамската палата

Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон мамеше воздишни како домаќинка на приемот во кралската...

Божествено издание на идната кралица: Кејт Мидлтон на наградите BAFTA во фустан кој го носела и порано

Војвотката од Кембриџ и Принцот Вилијам беа почесни гости на доделувањето на наградите BAFTA, ...

Ваков фустан не може да носи никој освен таа – Пријанка Чопра во сензуален свилен фустан со гол грб

Фустан како создаден за нејзината совршена песочна фигура Пријанка Чопра може слободно да...

Кралски раскош: Војвотката Кетрин во блескав црвен фустан на свечен прием

Кралската дама во совршен црвен стајлинг Војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон покрај својот...

Како божица: Џенифер Лопез во гламурозна тоалета го остави светот без здив

Никој не може да носи ваков фустан подобро од Џеј Ло Кога за прв пат беше претставена оваа...

Не секој може да го облече ова – Дејзи Ридли во драматична тоалета на премиерата на Star Wars

Потврдено е – кралската сина е бојата на 2020 година.  Кралската сина ќе биде бојата на 2020...

Шведската принцеза Софија во раскошна сина тоалета со голи рамена го прекрши кралскиот протокол

Како вистинска принцеза од бајките, Софија блескаше на настанот по повод доделувањето на...

Како од бајка: Војвотката Кетрин заблеска во чипкана тоалета и го украде сето внимание

Единствената припадничка на кралско семејство која никогаш досега не направила модна...

Како грчка божица – Криси Тиген во креација која го воодушеви модниот свет

Едно од нејзините најдобри стилски изданија Манекенката и сопруга на познатиот музичар Џон...

Адриана Лима за прв пат направи модна грешка – обвинета дека фустанот е ДЕМОДЕ

Може да му се случи на секого, но  дефинитивно не се очекуваше ова од Адриана Лима...

Кој би рекол дека има 50 години? Џулија Робертс изгледа совршено на црвениот тепих! (ФОТО)

Џулија Робертс се појавила на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто, каде што ги...

Најскапата тоалета во историјата на Евровизија: Нема да верувате колку чини фустанот на претставничката на Естонија!

За овој настап вложено е вистинско богатство. Со обзир на тоа дека Евровизија се вбројува во...

Оскаровката Џенифер Лоренс заблеска со кадрава коса и провокативна тоалета на премиера во Лондон

Откако се појави на доделувањето на BAFTA наградите во неделата во Лондон во класична,...

Најубавите фустани од црвениот тепих за 2017 година

Пред самиот завршеток на оваа година ви ги претставуваме најдобрите стилски моменти на...