Таг:, , , , , , ,

Најшармантниот романтичен тренд кој ќе ги освои девојките оваа година

Ниедна девојка нема да може да му одолее Уште минатата година беа најавени најголемите...

Мала зебра родена со точки наместо со риги! (ФОТО +ВИДЕО)

Не можете да не се вљубите во оваа мала зебра. Зебрите сами по себе се преслатки животни, но...

Лето во точки: Вака се носи точкастиот дезен оваа сезона! (ФОТО)

Познатите девојки не се откажуваат од популарниот принт кој владее со улиците на светските...

Фотограф создава прекрасни фотографии од Токио сликани од највисоките точки на градот!

За време на неговиот престој во Токио, Davide Sasso ги посетил највисоките згради и кули во градот...

Кажете им збогум на зимските дезени: Поздравете го трендот кој ќе го обожаваме оваа пролет!

По зимскиот период во кој преовладуваа карираните дезени, време е да ги замените со точките...

Секогаш вистински избор: Овој тренд ќе ги воодушеви дамите!

Цветните егзотични принтови на гардеробата се предвесниците на пролетта и летото, а оваа...

Каде сакаат мажите да ги допирате?

Не треба да сте генијални, за да откриете на кое место треба да го фатите за да се возбуди за...

Ова се најактуелните принтови

Некои од нив веќе долго владеат со модната сцена,но кога се работи за принтовите на облеката,...

Знаете ли зошто се појавуваат црвените точки на кожата?

Дали сте забележале чудни црвени точки на вашата кожа? Знаете зошто се појавуваат? Тие се...