Таг:, , , , , , , , , , , ,

Модни додатоци за оваа пролет кои ќе го разубават секој ваш стајлинг! (ФОТО)

Доколку сте подготвени за пролетната сезона, тогаш останува уште да вложите во барем една од...

Топ 3 ранци кои ќе ја обележат оваа зима (ФОТО)

Освен што ќе одиграат една од клучните улоги во модните додатоци во нашите секојдневни...

5 црни парчиња облека кои секоја девојка треба да ги има

Кога не знаете што да облечете – слободно потпрете се на црната боја. Со неа никогаш нема...

На овие 3 трендови треба да потрошите пари оваа есен

Некои од актуелните трендови нема да траат само една сезона, токму напротив! Слободно...

Вака изгледа модата под сребрен сјај (ФОТО)

Романсата помеѓу модните дизајнери и металниот сјај трае уште од почетокот на овој...

Лаптопот го замотал во дуксерка. Кога ќе ја видите причината и самите ќе го направите истото (ВИДЕО)

Веројатно во својот ормар имате барем една дуксерка која никогаш не ја носите. Ова момче ќе...

Што не треба да носите во торбата за на плажа

Добро е да се знае кои работи никогаш не треба да се носат со себе во торбата за на плажа....

Зела стара маица, а она што го направила ќе ве воодушеви (ВИДЕО)

Речиси секој има некоја стара маица која не ја носи, но не сака да ја фрли бидејќи буди убави...

И тоа измислија: Овој паметен куфер ќе ве следи каде и да одите!

Израелската компанија „НУА Роботикс“ измисли паметна патна торба, која не е потребно да ја...