Таг:, , , , , ,

3 хороскопски знаци кои се најголеми трачари – Не умеат да го држат јазикот меѓу заби

Дали сте еден од нив? Овие хороскопски знаци важат за такви кои не умеат да задржат ништо за...

Бред Пит е во врска со 30-години помлада манекенка за која се зборува дека е копија на Анџелина

Актерот беше забележат на приватниот имот каде тој и Анџелина Џоли се венчаа, не сокривајќи...

Дали Меган е новата Дијана? – Поранешната војвотка откри што преживувала во кралската палата

Меган Маркл прозборе за нејзиниот живот поминат во кралската палата после 5 месеци откако...

(ФОТО) Ѕвездата од серијата “Game of Thrones” – Софи Тарнер го покажа трудничкото стомаче на прошетка со сопругот Џо Џонас

Софи Тарнер ги изненади своите фанови покажувајќи го трудничкото стомаче за време на...

(ФОТО) Меган Фокс разменува бакнежи со новото момче после еден месец од разводот

Актерката Меган Фокс официјално ги потврди гласините дека се забавува со раперот Машин Ган...

Шведската принцеза Софија – Од топлес модел и омразена ријалити ѕвезда до член на кралското семејство

И покрај нејзиното нејзиното бурно минато, таа успеа да ги освои срцата на граѓаните на...

Што се крие позади брачната идила? – Принцот Вилијам и војвотката Кејт ја прославија својата 9 годишнина од бракот

Иако се сметаат за хармоничен брачен пар на кого сите му се восхитуваат, тоа не било...

Меган и Хари пречекани назад во Велика Британија со скандирање и навреди  – Поранешната војвотка одговори на нападите

Првото појавување во јавност на поранешниот кралски пар откако се откажаа од титулите Меган...

Никол Шерзингер е повторно заљубена – ОВА е нејзиниот 7 години помлад дечко

Дефинитивно ќе се сложите дека е навистина многу згоден Убавата пеачка и поранешна членка...

Легендарната Твиги ги осуди Кардашијан: Поради нив денес девојките изгледаат пластично, тие се лош пример

Уште еден во низата напади на сестрите Кардашијан. Прочуената манекенка ги обвини дека...

Непознати детали од филмот „The Notebook“ за кој сѐ уште се зборува

Што всушност се случувало зад камерите за време на снимањето на филмот Мегапопуларниот филм...

Семејството Кардашијан-Вест цели кон Белата куќа: Кајние Вест изјави „Ќе дојде ден кога ќе станам претседател на Америка“

Американскиот рапер Кајни Вест повторно се огласи по повод својата желба да стане...

Џенифер Анистон низ солзи сподели непријатна ситуација од своето детство

Непријатната случка од детството ја направи она што е денес. Џенифер Анистон е една од...

Мајли Сајрус со нов дечко по само месец од својот развод

Пејачката е веќе заљубена до уши Мајли Сајрус во последно време активно работи на...

Амал Клуни прекрасна на интимната прослава во повод 5-тата годишнина од бракот со Џорџ Клуни

Парот ја прослави годишнината, но она за што се зборува не е прославата туку нивните...

Медиумите шпекулираат: Војвотката Меган Маркл повторно бремена по 4 месеци од породувањето?

Странски извори тврдат дека војвотката од Сасекс и принцот Хари го очекуваат своето второ...

Николас Кејџ непрепознатлив после разводот – бракот му траеше само 4 дена

На премиерата на новиот филм, познатиот актер се појави во сосема непрепознатлив изглед...

И познатите добиваат „корпи“: Меган Фокс упорно одбивана од познатиот актер

Додека скоро секој маж денес сонува за актерка и модел Меган Фокс, која важи за една од...

Медокс Џоли Пит се огласи по повод Бред Пит: „Јас не се гледам себеси како негов син“

Анџелина Џоли го посвои Медокс уште пред таа и Бред Пит да стапат во брак. Таа и Медокс се...

Шпекулации: Бијонсе е бремена по четврти пат?

Фановите на пеjачката се убедени дека четвртото дете е на патот. Следбениците на америчката...