Таг:, , , , , , , , ,

Чак Бас се враќа на екраните (ВИДЕО)

Лошото момче, една од ѕвездите на Gossip Girl, шармантниот Ед Вествик се враќа на екраните....

Новиот дел од серијалот „50 нијанси сиво“ со ново промотивно видео…

Сагата продолжува, сега на ред е „50 нијанси ослободени“ што е и најавен како последен дел од...

Војната започна, кој ќе победи? Погледнете во новиот трајлер за „Игра на тронови“

Помалку од месец ни останува до премиерата на новата сезона на мега популарната Игра на...

Доаѓа вториот дел на „Чувари на Галаксијата“, со возбудлив трајлер (ВИДЕО)

Од новиот трајлер за вториот дел на Чуварите на Галаксијата, може да заклучиме само дека не...

Раѓањето на љубовта меѓу Џенифер Лоренс и Крис Прат во новиот филм „Passengers“ (ВИДЕО)

Како се развива романсата и се раѓа љубовта во вселената ни покажуваат Џенифер Лоренс и Крис...