Таг:, , , , , , , , ,

Дали знаете зошто пасошите се произведуваат само во 4 бои и кое е нивното значење?

Дали некогаш сте се запрашале зошто пасошите може да бидат само црвени, сини, зелени или...

Како да носите црна ролка со стил во сите пригоди? (ФОТО)

Црната ролка дефинитивно претставува класика кога станува збор за зимските облеки....

Белата е новата црна: Модни комбинации кои го докажуваат тоа

Белата боја е новата хит универзална боја која се носи во сите годишни времиња. До неодамна...

Која е идеалната боја за прв состанок? Во неа ќе зрачите со самодоверба, интелигенција и сексипил!

Ја знаеме важноста на бојата и каков ефект има таа на перцепцијата на другите за вас, за...