Таг:, , , , , , ,

Шик идеи за декорација на домот

Дали сакате да му дадете малку живот на домот, но не сакате да правите некои огромни промени?...

Се што ви е потребно за идеален стајлинг: Летно парче облека кое може да се носи на безброј начини

Ова е парчето облека кое ќе го обележи летото. Белата боја е идеална за сите прилики, особено...

Мажите може да уживаат во овие обувки во лето! (ФОТО)

Секоја година мажите си го поставуваат истото прашање, а тоа е „Кои обувки да ги носам ова ...

Едно поинакво лето во Скопје: Комбинација од релаксација и разгледување на градот!

И покрај високите температури кои се особено присутни ова лето, Скопје сепак има некој...

Кино во Швајцарија ги замени седиштата со кревети! (ФОТО)

Дали некогаш сте посакале да имате кино во вашата спална соба? Секако дека да. Ова кино во...

Секоја жена треба да ги има овие 5 пара чевли, сѐ останато и вишок!

Просечната жена има околу 20 пара чевли кои не ги носи. Остатокот го сочинуваат само неколку...

Барате место за престој во центарот на Скопје? Ова е вистинскиот избор за вас!

Скопје сѐ почесто претставува дестинација на голем број туристи кои сакаат да го запознаат...

Пријатен и топол дом за секој од вас: DDS Building го создава вашиот нов дом во урбана средина!

Домот е онаму каде што припаѓа вашето срце, а Скопје набргу ќе добие објект кој претставува...

Отсега широкиот асортиман на Wenice достапен и во новата продавница во ТЦ „Lisa“

Семејството на Wenice се прошири за уште еден член. Отсега широкиот асортиман на производи...

Како до мирен сон во текот на бременоста?

Телото на трудниците во текот на деветте месеци од бременоста поминува низ физичка, но и...

Ненаметлив и едноставен, а сепак толку привлечен стан од 56 м2

Големината е 56 метри квадратни и е уредена во суптилен и многу едноставен, но сепак многу...

Како според “Fredagsmys” петокот да ви биде пријатен и топол?

Иако за Шведска важи за многу студена земја, сепак се карактеризираат по тоа што имаат mys, што...