Чек дис аут
Search

Таг:, , , , , ,

Вибрантно и впечатливо – Џеј Ло во стајлинг кој го привлекува вниманието

Ваков стајлинг може да носи само Џеј Ло и никој друг! Ако не сте Џеј Ло, заборавете дека...

Кејт Мос во уникатен стајлинг – Тренч палто на сосема поинаков начин

Моделот Кејт Мос најави доаѓање на есенското парче тренч палто но на сосема поинаков начин...

Црно-бели стајлинзи за љубителките на спојот од класичното и модерното

Одговорот на секоја модна дилема е црно-бела комбинација. Со овој склоп на бои нема никогаш...

(ФОТО) Трудничкиот стил на омилените блогерки кој воодшевува

Многу од нив редовно ги следиме на Инстаграм константно барајќи трендови кои можат да ги...

Стилска кралица со маска – Најубавите модни комбинации на Оливиа Палермо

Невозможно е а да не ги истакнеме нејзините стајлинзи кои се вистинска инспирација.   ...

(ФОТО) Модна недела во Данска: Уличниот стил на гостите во Копенхаген

Во ек е модната недела во Данска, ви ги претсавуваме уличните стајлинзи на гостите Иако...

Беспрекорна дури и кога не се труди да биде таква – Анџелина Џоли во класичен стајлинг на прошетка

Анџелина Џоли важи за жена која секогаш успева да не воодушеви со својот изглед иако не се...

После модна утка, моден погодок – Џеј Ло во прекрасен разигран летен стајлинг

Познатата дива не ја гледаме често во вакво модно издание По враќањето од одмор, Џенифер...

Супер кул или тотачен кич? – Џеј Ло во стајлинг кој ги подели мислењата на модните критичари

Што ќе кажете за овој стајлинг на музичката дива? Џенифер Лопез беше забележана од папарицте...

(ФОТО) Барбара Палвин – Модел чиј урбан и шик стил нѐ инспирира

Ангелот на Викторија Сикрет – Барбара Палвин е дефинитивно една од оние модни дами чиј...

(ФОТО) Емили Ратајковски беспрекорна во шик минималистичка модна комбинација

Моделот воодушеви во едноставен минималистички комплет од здолниште и кошула кој ќе го...

(ФОТО) Идеален за врелите летни денови – Кралицата Летисија повторно во разигран шик стајлинг

Сопругата на шпанскиот крал продолжува да не воодушевува со модните избори на кралската...

(ФОТО) Стајлинг за 10-ка – Џесика Алба во најдобрата класична модна комбинација

Стајлинг кој можете да го носите секаде затоа што е вечна класика Познатата актерка беше...

Опуштено и модерно – Кејти Холмс го има рецептот за идеалниот секојдневен летен стајлинг

Многу дами ќе посакаат да го ископираат лежерниот стајлинг на популарната актерка...

Спој од елеганција и удобност – Оливија Палермо во урбан шик стајлинг

Оливија Палермо го има рецептот за идеален стајлинг кога сакате да изгледате стилски на...

(ФОТО) Уличниот стил на Тимоти Шаламеј ја оправдува неговата титула за најдобро облечен маж

Откако беше прогласен за најдобро облечен маж, славниот актер продолжува да не воодушевува...

(ФОТО) Вака се носи минимализам – Најпрефинетиот моден тренд за ова лето

Обожавателките на едноставните модни комбинации со класични кроеви и бои ќе се вљубат во...

(ФОТО) Трендот со пруги доминантен и ова лето

Пругастиот тренд и ова лето ќе биде помеѓу најпопуларните трендови Пругастиот дезен веќе со...

(ФОТО) Морате да го имате: БЕЛ ТОП – универзално модно парче кое оди со сè

Белиот топ никогаш не бил пораскошен, тој е модна класика која морате да ја поседувате во...

(ФОТО) Најжешкиот тренд за ова лето, морате да ги имате – КОЛОРИТНИ панталони

Наједноставниот и најефектниот рецепт за секојдневен стајлинг е блуза во боја и фармерки,...