Таг:, , , , , , , , ,

Шехерезад го промени својот личен опис: Погледнете како изгледа сега славната турска актерка!

Бергузар Корел е една од најплатените и најубавите турски актерки која со години плени со...

Моника Белучи го промени личниот опис: Погледнете како изгледа сега!

Моника игра една од главните улоги во новата сезона на популарната француска серија....

Што се случува со Расел Кроу? Некогашниот заводник изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

54- годишниот актер Расел Кроу го паметиме како славниот „Гладијатор“, но факт е дека тој...

8 карактеристики на луѓето родени во јуни!

Луѓето се сосема различни, а месецот на раѓање може да игра прилично голема улога во...

ПРАКТИЧНО И ДЕКОРАТИВНО: 6 НАЧИНИ ЗА ВИТКАЊЕ ПАЛАЧИНКИ!

Палачинките можете да ги искомбинирате со различни филови. Она што е заедничко за сите овие...

Лошиот Емир во серијата има афера со Зејнеп, но и во приватноста неговата сакана се вика Зејнеп – еве како изгледа

Турскиот актер Каан Урганчуоглу (37) и не е баш некој омилен лик од серијата „Бескрајна...

ВИДЕО: Во „Карасевда“ глуми негативец, но во реалниот живот е сосема друг човек

Роден е 1981. година, тој е познат турски актер, а ние го гледаме во злоббна улога како главен...

Вака беше на премиерата од продолжението од „Мојот син“: Во филмот игра и една актeрка од „Парампарче“ (ФОТО)

Поради успехот кој го постигна турската серија „Појраз Карајел“ или „Мојот син“, во...

Три причини зошто треба да му дозволите на партнерот да гледа други жени

Научниците сметаат дека вртење по други жени е невин потег, но и сосема природен за мажите....

(ФОТО) Неповторливиот Корај Саргин е совршен господин во реалноста – може ли да не го сакате?!

Актерската екипа од турската хит серија „Изнајмена љубов“ стекна огромна популарност во...

(фото) Драстично се смени: Јасемин од „Вљубениот ерген“ не била ПОЖЕШКА- ЕВЕ КАКО И СТОИ ПРОМЕНАТА!

Убавата и атрактивна турска актерка Синем Озтурк , македонската публика преку сериите...

Домот е таму каде што сум со тебе: Даниел Кајмакоски ќе ве стопи со емотивна фотографија со сопругата и синот!

Празничните денови Даниел ги мина со мајка си Ружица, сопругата Христина и синот Давид. Тој...

Злобната актерка од “Вљубениот ерген” ја гледавме и претходно

Доколку ја гледавте серијата „Мирниот Сокак” на Сител Тв, тогаш сигурно сте ја виделе и...

ФОТО: Сте го видeле ли Игор Џамбазов во ваква улога!?

Многупати сме го видели во различни улоги:  водител, пејач, актер, писател…но сега и во улога...